Žiadna nudapláž tu neexistuje

Pridal/a bager65 dňa

Som z Podtatranského regionu, občas chodím na štrkopiesky a nikdy som tam nevidel nikoho holého. Tam totiž aj textiláci nie sú úplne vítaní a nieto ešte my, kedže tam je stavenisko. Je tam zákaz kúpania a polícia tam chodí dávať pokuty. Občas tam chodím (oblečený) a ešte nikdy som tam nevidel nikoho holého.

To, že sa občas nájdu ľudia, ktorí sa vyzlečú na stavenisku, to z toho ešte nerobí nudistickú pláž. Ktokoľvek tam môže na vás zavolať políciu.

Komentáre

máš pravdu bager,žiadna OFICI nuda tam nie je,tak ty tam prosím už nechoď,a my ostatní budeme.a strašne dobre nám tam bude -aj bez teba:D

plus:my tam viditeľní primárne byť ne -po - tre -bu- je- me :D

áno, verím ti tak, ako tvojmu komentáru, že včera sa vraj boli ľudia slniť pri Liptovskej mare, keď denná teplota bola len 3 stupne :D

Ale su tam nudisti a je ich dost veruze...uz roky su tam ti isti ja ich uz beriem ako ,,rodinu,,zvykla som si na nich uz to beriem prirodzene nevadia mi.ja sa tam kupem uz roky je to moj druhy domov som tam vzdy ked je teplo.

i ja toho roku konečne na nudapláž do Batizoviec sa vyberiem, už sa tam nahý opaľoval, nakoľko som zo Svitu, poznám bagrovisko od malého decka, teraz ako starší pán sa tam rád zastavím, vyzlečiem a užijem si voľnosť, a nech, kto chce, nech pozerá, no nie?

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.