Nový web ASN.sk

Pridal/a asn dňa Št, 04.04.2019 - 22:35

Ahoj,

ako si si všimol, web sa oproti verzie spred niekoľkých dní trochu zmenil. Malo by ísť o poslednú veľkú zmenu, aj keď web ešte rozhodne nie je v takej podobe akú si predstavujeme. Web budeme v priebehu najbližších dní a týždňov ďalej vylepšovať. Na webe sa zatiaľ nedajú vytvárať užívateľské účty, keďže potrebujeme slobodu na dotiahnutie posledných drobností pred spustením.. 

V čom bude nový web iný ako starší web?

 • V prvom rade by mal nový web spĺňať vyššie štandardy, mal by byť bezpečnejší a malo by ho byť jednoduchšie pozerať na mobile.
 • Dôraz budeme klásť na hodnotný obsah. Preto sme zobrazenie FKK lokalít na Slovensku výrazne prepracovali
  • Jednotlivé miesta budú zobrazené na interaktívnej mape
  • Aby si si bol vždy istý že si na správnom mieste, každá lokalita bude mať GPS súradnicu
  • K jednotlivým miestam bude možné pridávať recenzie, tak aby si si ľahko vedel zistiť čo si o danej lokalite myslia ľudia ktorý ju navštívili.
 • Radi by sme sem pridali aj ďalšie užitočné informácie - napríklad skúsenosti či rady ako rozbehnúť FKK pláž v tvojom okolí.
 • Rozhodli sme sa potlačiť fotky trochu do úzadia, na zdieľanie fotiek sú oveľa vhodnejšie sociálne siete ktoré väčšina z nás aj tak intenzívne využíva. Samozrejme, fotografie bude možné nahrávať stále, len ich budeme menej promovať na titulke. ;-)
 • Síce bude dôraz na informácie o naturizme na Slovensku, pridáme sem ale aj odkazy na okolité krajiny či partnerské organizácie

Veríme že nový web sa Ti bude páčiť. Nebránime sa pripomienkam či už formou komentára alebo správy.
Každú pripomienku či návrh si prečítame a zvážime. Samozrejme, nie je možné vyhovieť každému, ale ak nás niektorý návrh zaujme, radi ho zrealizujeme...

Odpovede

Pôvodne som chcel napísať pripomienku aby ste uviedli číslo účtu kam posielať príspevky na tento rok, ale ... predbehli ste ma.

Teším sa na nový obsah a diskusie na fóre.

Stano

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.

CAPTCHA
Prosím potvrďte že nie ste robot