Hľadanie sa

Pridal/a Webmaster ASN.sk dňa

Čas pri vode ubieha príjemnejšie v dobrej spoločnosti. Verím, že práve takýchto ľudí môžete nájsť na každej nudapláži. Pokiaľ ale chcete mať istotu, nič nebráni  tomu, aby ste si niekoho na spoločné "nudenie" hľadali už dopredu cez stránku ASN. 

Chcem však zdôrazniť, že jediné miesto pre zoznamovacie inzeráty je Diskusné fórum "Naturistická zoznamka". Rešpektovanie tohto pravidla prinesie to najlepšie pre každého - Váš príspevok sa nestratí medzi inými príspevkami a skôr nájdete koho hľadáte a taktiež to a oddelenie osobnej inzercie od ostatných informácií.

Rád by som preto upozornil, že akékoľvek inzeráty (či ich viac či menej maskované verzie) mimo uvedeného fóra budú zmazané.

Komentáre

To je úplne v pohode Marcel. Tvoj inzerát som presunul kam patrí, tak ako som to spravil už viac krát pre iných užívateľov. ;-)

Ak viac ľudí robí rovnakú chybu, znamená to, že treba dať lepšie pokyny. Preto som pridal toto oznámenie a prilepil ho na titulku.

Tiež som pridal samostatný blok s najnovšími inzerátmi (nové, prípadne s novou odpoveďou) do ľavého stĺpca, aby boli dobre viditeľné a zároveň sa nemiešali s iným obsahom.

S pozdravom,

Matúš

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.