Rozšírený profil

Pridal/a Andycko dňa

Pozdravujem pekne.

Mal by som pripomienku k profilom. Momentálne je tam len možnost priradenia nejakej fotky (avatara), info o tom odkedy je členom a lokácia - bydlisko. To je ale podľa mňa dosť málo. Mohla by tam byť aj možnosť napísať tam pár info o sebe a taktiež mi tam chýba prepojenie na články , ktoré vytvoril alebo na ktoré reagoval. Myslím že by to prispelo k väčšiemu využitiu potenciálu stránky a taktiež aj k lepšej prehľadnosti.

A stále som za to aby sa na mapu dali aj potenciálne a rozvíjajúce sa nuda pláže. Veď skoro všetky existujúce a "oficiálne" začínali ako neoficiálne. Povedomie o týchto miestach by mohlo pomôcť ich rozvoju.

Ďakujem,

Andy

Ahoj Andycko!

V prvom rade ďakujeme za podnetné nápady. Pozorne som si ich prečítal, a rozhodol som sa nasledovne:

 • Možnosť pridať si k svoju profilu nejaký opis o sebe - Doplnené

  Teraz už je len na užívateľoch aby si ten opis doplnili. Nie je možné vkladať žiadne foto, ale text je možné formátovať.

   
 • Zoznam článkov vytvorených užívateľom - Doplnené

  Zobrazuje sa na samostatnej záložke v profile, nie je nutné si to aktivovať.

   
 • Zoznam komentáro napísaných užívateľom - Doplnené

  Zobrazuje sa na samostatnej záložke v profile, nie je nutné si to aktivovať.

   
 • Pridávanie potencionálnych nudapláži - Zatiaľ o tom neuvažujem

  Vážime si každého kto sa pokúša rozbehnúť novú FKK pláž. Na druhej strane, nechceme aby sa na mape objavili desiatky miest, kde takmer nikdy nikto nie je (pretože tam chodí len jedna osoba, a aj tá je tam len občas). Chceme aby tu boli miesta, kde sa dá počas leta prísť a vždy tam niekto bude. Chodenie na miesta, kde nikoho nenájdeš je frustrujúce a v konečnom dôsledku to ľudí odrádza aby prišli.  Pokiaľ chceš ty alebo niekto iný rozbehnúť novú nudapláž, jednoducho ju pridaj ako článok aj s jej opisom. Pokiaľ sa pláž čo i len trochu rozbehne (teda chodí na ňu minimálne počas každého víkendového dňa aspoň niekoľko ľudí), veľmi rád ju do mapy pridám aj s ikonou "Začínajúca nudapláž". Momentálne je takáto pláž na mapa len jedna (Svit Batizovce).

Pridať nový komentár

 • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
 • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).