Banská Bystrica nuda?

Pridal/a Flusinko dňa So, 14.08.2021 - 13:17

Ahojte, mam 30 a zisťujem ci je tu v BB niekto kto miluje nudizmus? 

Ahoj, ja sa chodím kúpať do hate v Harmanci, za lesnou správou treba ísť do doliny pod skalou vľavo cca 50m bude drevený senník, za ním je malá hať s čistou vodou, plávať sa v nej nedá ale osvieži v lete a aj v zime 😊, neďaleko od hate je aj chránená Mokraď pri Harmaneckom potoku. Okúpať sa dá aj v doline Harmančok pri horárni, je tam malé jazierko so studenou vodou.   

Ahoj Mirec, dobre sa dá okúpať aj neďaleko obce Priechod, v obci treba odbočiť smerom k Ihrisku a pred ihriskom do prava, dostaneš sa na starú cestu smer Podkonice. Na prvej zákrute sa dá parkovať ak pôjdeš autom. Z tade rovno cez lúku asi 200 m je remizka a malá vodná nádrž, o ktorú sa stará pár nadšencov. Voda je svieža a plná pstruhov. Tu sa dá dobre okúpať. Raz som tam stretol aj rybára, ale inak v pohode. 

Súradnice: 48°46'56.467"N, 19°14'48.617"E

Ďakujem Matej, vyzerá to príjemne . Ja chodím na suchý vrch tam je vľavo dosť súkromného miesta na slnenie len voda chýba :)

Ahoj Matej tak navštívil som to príjemné a tak trochu tajomné miesto pri Priechode. Nikde ani noha čarovné miesto ďakujem za typ :)

Ahoj, môžeš mi popísať bližšie to mólo ? Ako sa k nemu dostanem ? Študujem vo ZV takže veľmi tie názvy nepoznám, priehradu som raz obišiel celú už 😜

Lukyno je to pod kupaliskom Orlík, betónové mólo, trochu mokrý prístup, alebo presne oproti mólu na druhej strane malá plážička 8x2 m. Zajtra okolo 10:00 tam budem

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).