Banská Bystrica nuda?

Pridal/a Flusinko dňa

Ahojte, mam 30 a zisťujem ci je tu v BB niekto kto miluje nudizmus? 

Ahoj, ja sa chodím kúpať do hate v Harmanci, za lesnou správou treba ísť do doliny pod skalou vľavo cca 50m bude drevený senník, za ním je malá hať s čistou vodou, plávať sa v nej nedá ale osvieži v lete a aj v zime 😊, neďaleko od hate je aj chránená Mokraď pri Harmaneckom potoku. Okúpať sa dá aj v doline Harmančok pri horárni, je tam malé jazierko so studenou vodou.   

Ahoj Mirec, dobre sa dá okúpať aj neďaleko obce Priechod, v obci treba odbočiť smerom k Ihrisku a pred ihriskom do prava, dostaneš sa na starú cestu smer Podkonice. Na prvej zákrute sa dá parkovať ak pôjdeš autom. Z tade rovno cez lúku asi 200 m je remizka a malá vodná nádrž, o ktorú sa stará pár nadšencov. Voda je svieža a plná pstruhov. Tu sa dá dobre okúpať. Raz som tam stretol aj rybára, ale inak v pohode. 

Súradnice: 48°46'56.467"N, 19°14'48.617"E

Ďakujem Matej, vyzerá to príjemne . Ja chodím na suchý vrch tam je vľavo dosť súkromného miesta na slnenie len voda chýba :)

Ahoj Matej tak navštívil som to príjemné a tak trochu tajomné miesto pri Priechode. Nikde ani noha čarovné miesto ďakujem za typ :)

Ahoj, môžeš mi popísať bližšie to mólo ? Ako sa k nemu dostanem ? Študujem vo ZV takže veľmi tie názvy nepoznám, priehradu som raz obišiel celú už 😜

Lukyno je to pod kupaliskom Orlík, betónové mólo, trochu mokrý prístup, alebo presne oproti mólu na druhej strane malá plážička 8x2 m. Zajtra okolo 10:00 tam budem

Ahoj Mirec, som rád že sa ti páčilo kúpanie pri Priechode. V okolí BB je viac miest na osvieženie, no nie je to natur pláž. 

Ahoj Uno, tie skrýše sú dostupné aj autom, dá sa parkovať priamo pri nich, pozná to tam viacero ľudí :) preto o tom viem aj ja. Na otužovanie je podľa mňa  vhodné jazero na Salaškách. Prajem Ti pekný deň.

Ahoj, ja rad chodim na wellness. Myslis Permon v Podbanskom ? 

Neviete o nejakých akciách vo wellness na Štiavničkach, poprípade odporučiť nejaký iný wellness v okoli BB a ZV. Resp. v lete sa kam chodíte nahotit ? Slniť ?


Ďakujem.

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).