Prešov - Delňa

Pridal/a vasilios29 dňa St, 19.06.2019 - 09:16

Zdravíme všetkých naturistov z Prešova a blízkeho okolia. Pláž po spojení síl skalných aj nových naturistov prebehla menšou rekonštrukciou
a zútulnením. Radi privítame nových slušných ľudí. Schádzame sa tam slušní ľudia a radi by sme to aj uchovali.  Starší naturisti poznajú túto pláž pod názvom "lúčka". Naša lúčka má už viac než 15 ročnú históriu. Tento rok sme sa rozhodli trošku naštartovať naturizmus aj v Prešove. Spoločnými silami sa nam podarilo lúčku rozšíriť aj pre športove aktivity. Na lúčke nájdete ohnisko s posedením, lavičkami a dostatočným miestom na opaľovanie. Tečie nám aj malý potôčik pre dokonalé osvieženie. V blízkej dobe sa chystáme pristaviť aj skromný prístrešok. Ak nás navštívite udržiavajte prosím poriadok.

Kvôli ochrane súkromia nie je uvedené presnejšia poloha. Ak by nás niekto rád navštívil napíšte budeme len radi a rád Vás budeme v správe navigovat.
orientačné body :
- výpadovka KE
- show room Mercedes
- Závora
- el. napätie
48° 57' 31" S
21° 16' 0" V

Prešov - Delňa (GPS: N48.9586155308, E21.2664838555)

Prešov - Delňa
Typ: Zabehnutá nudapláž
GPS: N48.9586155308, E21.2664838555
Aktualizované: 11.01.2021

Recenzie lokality

Komentáre

Vilo (bez overenia)

Ne, 30.06.2019 - 14:54

In reply to by Jojo (bez overenia)

Predajňa Mercedes pri vstupe do Prešova z diaľnice od Košíc je dobre viditeľná po pravej strane cesty točiace sa logo Mercedesu okolo predajne po ceste vedľa potoka na koniec cesty asi kilometer rampa pokračovať takých 500 metrov po stĺpy el. Napätia

Dobrý deň,
sme zo západného Slovenska a radi by sme navštívili nudapláž na Delni. Nevieme presne ako sa tam dostať, trochu nám síce pomohol popis z predchádzajúcej odpovede, ale chceme sa ešte opýtať, či je ešte nejaký ďalší orientačný bod, ktorý by nám pomohol. A ešte jeden dotaz: dá sa dostať k pláži autom alebo je potrebné ísť peši? Ak peši, kde sa dá bezpečne odparkovať auto? Vopred vďaka za odpoveď.

Peter (bez overenia)

Po, 01.07.2019 - 12:02

In reply to by Lily181 (bez overenia)

Opačný smer z Prešova smer na diaľnicu do Košíc pred výjazdom na diaľnicu odbočiť na priemyselný park Záborské prejsť poza sklady Lidl až na koniec cesty po elektrické stĺpy tam sa dá odpaľovať auto alebo pri niektorej z firiem pláž sa nachádza pri potoku

Týmto chcem poďakovať za dobrú navigáciu pri hľadaní tejto nuda pláže. našli sme to bez problémov a naozaj sme si to tam užili. Veľmi pekné udržiavané prostredie, príjemní ľudia, pokoj a pohoda. Vďaka všetkým, ktorí sa takto vzorne starajú o túto pláž.

Mal som cestu okolo, tak som sa zastavil. Samotná pláž je vo vynikajúcom stave. Žiadny neporiadok, ako keby ani žiadna zimná pauza nebola. Mám pocit že už to tam niekto jarne poupratoval.

Posledných pár rokov si o nude v Po čítam,pekné prostredie vyzerá byť,aj ma láka ísť mrk-ale či táto situácia neovplyvní aj stretávanie sa na nude...netuším...
Ale určite ma láka ísť skúsiťa relaxnúť....teším..ono to príde.
Inak poznám Bukovec,Šútovo,L.mara. Ešte pôjdem mrk Palcmanskú Mašu,vyzerá to tam byť tiež pekná zašivááreň...

Vidíme sa na nudách,priatelia:D

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.