Liptovská Mara

Pridal/a Penzión Zátoka dňa

Dobrý den..nudapláž Liptovská Mara..chodime každy deň a ponúkame aj ubytovanie.0908509911

Samozrejme, že je to inzerát na ubytovanie. Ale keď písali, že chodia na nudapláž každý deň, tak som sa chcel spýtať práve na textilákov. Bol som tam naposledy minulé leto a na moje prekvapenie bola polovica ľudí v plavkách. Roky predtým sa mi to nestalo. Lucka neboli ste tam náhodou túto sezónu? Ako to tam vyzerá? Ďakujem.

Ak to zmaže,,,zmaže.Ja davam ponuku kedže sme najbližšie k plaži a sami tam chodime..8 mesiacov sme žili iba z úspor a teraz chytame všetko čo sa da...sme natursti ktorý podnikajú ..radi vám o tomto  povieme viac ak chcete,verte že prosime o každú pomoc..Ak vas môj prispevok  nejako hneva ospravedlnujem sa vam

Veď sa len snažia dať o sebe vedieť. A je to príležitosť pre naturistov ubytovať sa a byť  blízko pri pláži aj niekoľko dní. Zvlášť v dnešnej dobe naturisti by si mali navzájom pomáhať... Ja byť adminom, tak to tu pokojne nechám, veď to súvisí s nudaplážou, nie je to inzerát na luxusný hotel niekde v Tatrách...

Áno, a ak dobre pozerám titulku, tak admin už dávnejšie na to spravil diskusné fórum a tam pridal ich starší príspevok.

https://asn.sk/forum/ponuky-ubytovania-a-sluzieb-pre-naturistov/liptovska-mara

Toto je ďalší (duplicitný) príspevok a v podstate SPAM. Nemyslím, že to niekomu pomôže a ak to bude robiť každý ubytovateľ pri nudapláži, tak tu nebude nič iné.

Ak už je na takéto ponuky fórum, tak nech sú všetky také ponuky tam. Myslím, že to pomôže aj ľuďom čo hľadajú ubytko viac, ako pridávanie do zoznamky.

Lucia

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).