Nuda pláž Zlaté piesky v Bratislave a úchyláci.

Pridal/a Vajnorák. dňa Pi, 30.04.2021 - 23:00

Leto len v náznakoch ale dve úchylné prsnaté dámy, ktoré tam korzujú každý rok celé leto v plavkách,  už tam operujú. Známa preslávená prsnatá celebrita pláže ktorú volajú Janka - maliarka z Krasňan a jedna taká menšia čierna. Odpudivé poznámky ani škaredé pohľady, ani priame výzvy  ich nijak nepresviedčajú, že by mali na ísť textilácku pláž alebo sa prispôsobiť. Namyslené a otravné ženy. Kto ich tam budete vídať na pláži, upozorňujte ich a žeňte preč od seba, aj z pláže. Další podobní pribúdajú, ked to vidia a poukazujú na ne, že ak môžu one dve , tak môžu tiež. Pomôžte tam udržať nudapláž bez úchylov.

Komentáre

My namiesto bojovania s takymito individuami ich jednoducho ignorujeme, pokial nie su prekrocene nepisane hranice - invazia osobneho priestoru, alebo cumenie zblizka. Takito ludia totiz ocakavaju urcite reakcie a ak ich nedostanu, idu tam, kde ich dostanu. Ignoracia ich zvacsa posle prec.

Nech sa pozeraju, ak ich to bavi...

Zdravím všetkých “úprimných” a “čestne” zmýšlajúcich naturistov….
Chcel by som v tomto príspevku upozorniť hlavne ženy, na “nekorektné” chovanie poniektorých tzv. alebo sa nazývajúcich
“nudistov” v partii sídliacich pred “gay” zónov. Ich chovanie spočíva v sústavnom “otravovaní” mladých žien a pozývaní ich do ich tzv. partie (ktorá sa zväčša skladá z nadržaných dôchodcov a starších osôb)…
(chodia tam už roky a preto to tam tak bohužiaľ vypadá)…
Preto i na tejto strane pláže sú už poväčšinou muži… a pár žien, čo ich vedeli poslať do … (rozkroku).
Preto: NEDAJTE SA… obrať o svoj kľud, slobodu a nezávislosť výmenou za občasné grilovanie a sústavné otravovanie…

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.