Kráľová

Pridal/a kornspitz dňa

V sobotu by som rád išiel na VD Kráľová, pridá sa niekto?

Chodievame tam tiež už zopár rokov no škoda že tam ponavážali tie velké skaly pred tým to tam bolo fajn plážičky krásne miesta súkromie niekedy sme prišli pekne po hrádzi na miestečko teraz sa už nedá niekedy pred pár rokmi som to tu propagoval aj s priloženou mapkou chodievali sme na miestečká za vtáčim ostrovom smerom na Štrkovec chodievalo tam pár nudistov ale ako tam ponavážali tie skaly celé sa to tam pokazilo ale aj tak tam sem tam vybehneme cez týžden tam kolko krát nikoho neni a dá sa aj pekne nahý poprechádzat po hrádzi a dokonca sme tam videli aj nahých cyklistov niekedy som tam chcel zriadit nudapláž písal som tu o tom a hladal brigádnikov na výpomoc pri zriadení no nikto sa neozval pritom by sa aj teraz tam dala spravit pár šikovných rúk a bola by tam fajn nudapláž

Na konci obce Šoporňa smerom na Šalu odbočíš doprava. Cesta ťa dovedie až ku vode. Tam necháš auto a vyberieš sa vľavo po hrádzi. Hneď za prístavom si môžeš nájsť miesto pri vode. 

Pred rokmi som chodil na priehradu, ale teraz už roky chodím na nuda pláže na Gulášku do Senca. alebo na Zlaté piesky v Bratislave.. Jedno či druhé sa nedá porovnať s priehradou. Keď mám voľno, alebo je víkend,  neľutujem tú cestu a idem radšej tam. Od apríla do novembra. Na obe miesta chodia aj iní Šaľania. Priezračná voda, pekné prostredie, pekné pláže,  po ruke dobrý obchod,  bufety, autom takmer až k vode.

Odporúčam aj ostatným. Často chodím aj sám, tak môžem občas aj niekoho vziať autom, kto by chcel. ( tolemay@azet.sk)

Ahojte. Ďakujem, že ste ma oboznámili s Kráľovou. Pravdepodobne najbližšiu nedeľu sa tam pôjdem pozrieť. Ak sa niekto chce pridať, budem rád za spoločnosť. 

Pozdravujem Vás. Vieme teda ako to aktuálne vyzerá s "plážou" pri VN Kráľová ?

Ak nemáte aktuálne info, rád sa tam v pondelok zastavím a pošérujem informácie.

Ale chcelo by to nápovedu. Odkiaľ sa tam najlepšie dostanem?

Ďakujem . s pozdravom Vinco 

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).