Nudistický film s CZ titulkami

Pridal/a Lukyno7777 dňa

Tak som urobil niečo pre nudizmus u nás a to to, že som vytvoril titulky pre jeden z najlepších nudistických filmov, aké som kedy videl. Je síce z roku 1965 a zameriava sa hlavne na USA v tej dobe, no to čo je v ňom povedané platí podľa mňa aj v dnešnej dobe. Odkaz na video: https://vimeo.com/915561084?activityReferer=1

Komentáre

No toto video som chcel dať na YouTube, no vraj porušuje autorské práva, takže mi ho vymazali. Tak som hľadal alternatívu, no nenašiel som nijakú inú stránku, kde by som mohol vložiť takto dlhé video bez toho, aby som neporušoval nejaké ich pravidlá týkajúce sa nahoty, či autorských práv. Jediné čo som našiel a evidentne to na ich stránke neporušuje autorské práva a ani nahota im na ich stránke nevadí je Vimeo. No kvôli tomu, aby nepozerali toto video mladší ako 18 rokov sa musí človek na túto stránku prihlásiť, aby vedeli, či má 18 rokov, lebo aj Vimeo má pravidlá, že musím video, kde sa nachádza nahota aj nudistická mať označenie "mature" čiže pre osoby nad 18 rokov... Je mi ľúto, no inak to zverejniť neviem, ak by ste vedeli o nejakej stránke, kde by sa to dalo, tak by som to skúsil, no mňa už nič iné nenapadá.

Problém s takýmito filmami je, že niektoré sú naturistické, niektoré sa len za naturizmus skrývajú. A často, rozhodnutie je skôr v oku pozorovateľa než niečo, čo sa dá objektívne rozsúdiť (stačí si pozrieť aj hodnotenie tohto, či podobných filmov na IMDB). 

Ja ako admin nemám záujem byť tým sudcom. Zároveň nepotrebujeme aby na náš web lákali tieto filmy ľudí, ktorý sa na ne pozerajú z iných dôvodov. 

Nehovoriac o tom, že sa na niečom, čo bolo mienené ako propagácia naturizmu v Čechách veľmi popálili...

Takže neplánujem žiadnu sekciu pre filmy.

Matúš
Webmaster ASN.sk

Ďakujem pekne :) no vieš, mne sa zdá, že už by teraz takýto film ani nevznikol, hlavne pre to, že ešte stále je nudizmus väčšinou sveta považovaný za niečo sexuálne a urobiť nudistický film a prezentovať ho ako sexuálny, je vlastne úplný opak podstaty nudizmu: nesexuálna nahota. No možno by bol dobrý nápad urobiť erotický film, v ktorom by ale bolo vysvetlené, čo sa na nudapláži môže a čo nie, niečo ako že by sa tam ukazovalo niečo erotické, no potom by to bolo vysvetlené, že v nudizme a naturizme to nie je prípustné... no len pochybujem, že by takýto film vznikol na Slovensku, možno v Česku... no tiež pochybujem :(

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.