FKK Ľuboreč (Závada)

Pridal/a SonicQ7 dňa

Vodná nádrž sa nachádza medzi obcami Ľuboreč a Závada (občas je preto možné natrafiť aj na nesprávne meno Závada). 

Cesta ako aj samotná pláž je označená tabuľami. Vstup do vody je dobrý, nie strmý takže sa dá dobre zísť do vody. Čo sa týka hĺbky, tak zo začiatku hlboká nie je ale postupne už áno. Lokalita je na konci nádrže pri hrádzi a vďaka pásu nepokosenej trávy poskytuje súkromie pre ľuďmi ktorí prechádzajú po ceste k hrádzi.

Existuje aj Facebooková skupina "Nudistická pláž - Ľuboreč (Závada)" venovaná priamo tejto pláži. Aj keď samozrejme, my budeme radi, ak budete dávať svoje skúsenosti priamo na web ASN ;-).

Na základe skúsenosti je táta pláž navštevovaná aj počas týždňa, nie len cez víkendy. V blízkosti sa nachádza bufet, čo je luxus ktorý nepozná úplne každá nudapláž na Slovensku.

V galérii k tejto FKK lokalite je okrem pláže popísaná aj navigácia priamo na pláž - Viac fotografií.

FKK Ľuboreč (Závada) (GPS: N48.287642, E19.517056)

FKK Ľuboreč (Závada)
Typ: Zabehnutá nudapláž
GPS: N48.287642, E19.517056
Aktualizované: 04.07.2022

Recenzie lokality

Komentáre

Som nudista už niekoľko rokov pochodil som pár nuda pláži ale môžem povedať že na horšom mieste som ešte nezažil nuda pláž ako v luboreči, súkromie absolútne je to hneď pri ceste a z pravej strany je hneď hrádza a cesta odkiaľ chodia ľudia "tzv. Raj pre honošov" o vode ani nehovorím bolo teplo jak hovädo ale keď som videl tu vodu rozmyslel som si to... Vyskúšal som videl som ale nie ďakujem už nikdy viac

Ahojte! Na nudapláži v Ľuboreči som bol tento rok trikrát, vždy cez týždeň. V júni sme tam boli piati, minulý týždeň štyria. S vodou som bol spokojný, cesta síce je blízko ale vtedy keď som tam bol prvýkrát za dve hodiny tam prešiel po hrádzi len jeden pár a jedno auto . Dnes som tam bol tretíkrát, no nebol tam žiadny nudista len päť-šesť puberťákov samozrejme v plavkách. Najprv hrali futbal, potom išli do vody. Neviem na koľko je tá pláž oficiálna, či mám právo im prikázať aby dali dole plavky alebo vypadli. Tak som radšej išiel trochu prejsť po hrádzi ale keď ešte aj po pol hodine tam boli, tak som radšej odišiel.

Dakujem za nazory , otazkou zostava ci funguje , lebo ak tam je jeden clovek ktory odide lebo tam je sam , alebo 4-5 ti ludia v sezone podla mna nefunguje. Asi malokto pride niekde ako par a bude tam a nikde nikto neisty ci je dobre alebo sa spoliehat, ze snad tam budu traja ludia dalsi.

Kristián a Myš (bez overenia)

St, 16.08.2023 - 05:12

Uvedená Fkk pláž vobec nefunguje! Totálne zlý výber miesta, blízko hrádze, kde už je zákaz kúpania. Označená teda je a to statočne, ale to je asi všetko. Mŕtve miesto a neodporúčame tam chodiť.

Dnes som tam bol. Voda bola príjemná, boli sme tam piati. Tráva je pokosenej, len zmizla tabuľa so značením nudapláže, ktorá bola predtým na plote potom tu pri brehu.

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.