Zoznam miest na naturistické osvieženie

Pridal/a Webmaster ASN.sk dňa

Vyvstala otázka, ako sa dajú na webe pridať miesta, ktoré nie sú fungujúce nudapláže, ale dajú sa použiť na náhodné naturistické osvieženie.

Možnosti ktoré prichádzajú do úvahy sú:

  • Pridať do mapy tie miesta kde by sa dá osviežiť, ale dať im inú ikonku na základe kategórie, ktorá by sa uviedla pri vytváraní miesta.
  • Pridať ich na úplne samostatnú mapu.
  • Pridať ich len ako zoznam do nejakého článku.
  • Nepridať tie miesta vôbec ;-).
  • ... ak niekoho napadne ďalšia možnosť, budeme radi ak ju hodí do komentára ;-)

Samozrejme, tešíme sa z každého miesta kde je možné praktikovať naturizmus.

Na druhej strane, sám viem, s akými pochybami vždy prichádzam na nudapláž v neznámej lokalite. Preto je dôležité, aby si ASN, ako aj informácie zverejnené na tomto webe, vybudovali a udržali istý (ideálne vysoký) kredit. Čím kvalitnejšie informácie tu budeme mať, tým viac ľudí sa odváži praktikovať nudizmus nie len na dovolenke v zahraničí, ale aj tu na Slovensku. Preto sa prikláňam k tomu, aby sme zatiaľ tieto miesta na do mapy nedali a sústredili sa na naplnenie webu existujúcimi a fungujúcimi nudaplážami.

Zatiaľ sa môžeme do budúcnosti zamyslieť nad tým, aké by bolo ideálne riešenie pre takéto miesta. Samozrejme, to neznamená, že ak sa chceš o nejaké skvelé miesto podeliť, nemôžeš pridať článok kde to miesto popíšeš, prípadne pridáš fotogalériu daného miesta. (Galéria sa dá vytvoriť aj pre miesto ktoré nie je v zozname FKK lokalít na Slovensku).

Určite by bolo zlým rozhodnutím, ak by sme miesto, ktoré nie sú aktívne a pravidelne (za dobrého počasia každý deň) využívané pridali do mapy FKK lokalít na Slovensku. Nič neodradí začínajúceho naturistu, a hlavne naturistiku, ako to, keď niekam príde a zistí, že veci ktoré na našom webe našiel, nezodpovedajú realite. Prípadne miesto vôbec nevyzerá tak že by sa tam dal praktikovať nudizmus.

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.