Zoznam miest na naturistické osvieženie

Pridal/a asn dňa So, 13.04.2019 - 09:30

Vyvstala otázka, ako sa dajú na webe pridať miesta, ktoré nie sú fungujúce nudapláže, ale dajú sa použiť na náhodné naturistické osvieženie.

Možnosti ktoré prichádzajú do úvahy sú:

  • Pridať do mapy tie miesta kde by sa dá osviežiť, ale dať im inú ikonku na základe kategórie, ktorá by sa uviedla pri vytváraní miesta.
  • Pridať ich na úplne samostatnú mapu.
  • Pridať ich len ako zoznam do nejakého článku.
  • Nepridať tie miesta vôbec ;-).
  • ... ak niekoho napadne ďalšia možnosť, budeme radi ak ju hodí do komentára ;-)

Samozrejme, tešíme sa z každého miesta kde je možné praktikovať naturizmus.

Na druhej strane, sám viem, s akými pochybami vždy prichádzam na nudapláž v neznámej lokalite. Preto je dôležité, aby si ASN, ako aj informácie zverejnené na tomto webe, vybudovali a udržali istý (ideálne vysoký) kredit. Čím kvalitnejšie informácie tu budeme mať, tým viac ľudí sa odváži praktikovať nudizmus nie len na dovolenke v zahraničí, ale aj tu na Slovensku. Preto sa prikláňam k tomu, aby sme zatiaľ tieto miesta na do mapy nedali a sústredili sa na naplnenie webu existujúcimi a fungujúcimi nudaplážami.

Zatiaľ sa môžeme do budúcnosti zamyslieť nad tým, aké by bolo ideálne riešenie pre takéto miesta. Samozrejme, to neznamená, že ak sa chceš o nejaké skvelé miesto podeliť, nemôžeš pridať článok kde to miesto popíšeš, prípadne pridáš fotogalériu daného miesta. (Galéria sa dá vytvoriť aj pre miesto ktoré nie je v zozname FKK lokalít na Slovensku).

Určite by bolo zlým rozhodnutím, ak by sme miesto, ktoré nie sú aktívne a pravidelne (za dobrého počasia každý deň) využívané pridali do mapy FKK lokalít na Slovensku. Nič neodradí začínajúceho naturistu, a hlavne naturistiku, ako to, keď niekam príde a zistí, že veci ktoré na našom webe našiel, nezodpovedajú realite. Prípadne miesto vôbec nevyzerá tak že by sa tam dal praktikovať nudizmus.

Pridať nový komentár

  • Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
CAPTCHA
Prosím potvrďte že nie ste robot