Vďaka

Pridal/a naturistaSK dňa St, 01.05.2019 - 21:41

Priatelia naturisti

Po skoro roku tu opäť máme plne funkčné stránky. Moje poďakovanie patrí Matúšovi, ktorý dostal voľnú ruku a moju plnú dôveru.
Samozrejme poďakovanie patrí aj Vám, ktorí opäť doplníte stránky novými informáciami.
Staré stránky neboli priebežne refrešnuté, preto modul GPRS nebolo možné doplniť. Z uvedeného dôvodu bolo nutné pozastaviť staré a postaviť nové stránky v súlade s platnou legislatívou.

Ešte raz VĎAKA Matúš

S úctou
Zdeno

Komentáre

V prvom rade, ďakujem za dôveru. Rád som pomohol.

Dúfam a pevne verím, že sa moja vízia toho aké informácie by by mali byť na webe ukáže ako správna. Samozrejme, nie je možno vyhovieť každému, tak snáď to ako som to vymyslel bude vyhovovať aspoň väčšine.

Na naprogramovanie webu som síce stačil sám, ale na to tom aby sa tu postupne objavil obsah kvôli ktorému to chodíme sa musíme už podieľať všetci. Aj preto sa poteším každej novej pridanej FKK lokalite (teda už fungujúcemu miestu). A samozrejme, aj recenzii týchto miest, tak aby so skúseností návštevníkov mohli profitovať všetci.

Dôraz nového webu by mal byť na informácie o naturizme na Slovensku, či už sú to jednotlivé lokality, ich stav a skúsenosti s ich návštevou, ale aj informácie naturizme na Slovensku a všetkom čo sa ho týka.

Konštruktívnej kritike sa samozrejme nebránim a pokúsim sa podľa svojich časových možnosti návrhy ktoré sedia do vízie webu a je ich praktické zrealizovať postupne zapracovať. 

Matúš

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.