Pieštany Ratnovska zátoka

Pridal/a Palo_ZA dňa
V rámci cyklovýletu som behal po Piešťanoch a okolí. Zo starého ASN som vedel že aj na Slňave je za areálom vodných športov v Ratnovskej zátoke nudapláž (48.56065147178434, 17.827909066716106). Tak som sa zastavil pozrieť. Lokácia dobre dostupná z mesta. Tráva asi vykosená (alebo nenarástla), veľa miesta na slnenie, sú tu aj stromy ak chce niekto tieň. Na betónových schodoch všade nápisy (niekym obnovované) že ide o nudapláž. Celkom použitelný je aj plac od značenej nuda po výpust zo zátoky (dostatok chládku). Pár fotiek viz galéria. Extra horúci nedeľný deň bol (časovo okolo obeda), tak som očakával že tam budú nudisti. Lenže neboli. Takže nudapláž tam je, len je s nou niečo divné. Možno priveľa čumilov z mesta (lebo veľmi dobrá dostupnosť). Alebo som bol iba priskoro. Netuším. Mňa od kúpania sa odradila voda v Slňave (zapáchala), tak som si iba spravil obednú pauzu a išiel ďalej. Za info či to funguje alebo kde je problém, budem vďačný, lebo do tejto časti Slovenka ešte plánujem pár výletov. Dik

Komentáre

Stanislav S. (bez overenia)

Po, 26.07.2021 - 16:40

Miesto existuje, žiaľ nevyužíva sa. Čím vyššie sú teploty, tým viac je všetko cítiť po zdochlinách rýb. Zopár nadšencov chodieva nižšie po prúdu, kde je na ľavom brehu príjemný plac s dobrým prístupom k vode a z cesty nie je nič vidno, čo je v tomto prípade žiadôce s ohľadom na zvedavosť cykloturistov :)

Taktiež som sa bol aj ja pozrieť od 10:00. Stretol som len pána pri vode s knižkou v ruke. A potom som prišiel zas cca 16:00 a pri strome si dvaja robili navzájom dobre. Čo pokojne doprajem, veď súkromie majú. A inak je pravda, že voda z Váhu hrozne páchne.

Vďaka za info. Pokiaľ má Slňava často problém s vodou, tak sa nedívím že sa nuda nevyužíva. Škoda.
Čo sa týka tej dvojky čo si robila dobre, myslím si že toto na nudapláž nepatrí. Dosť to škodí povesti nudistov (= uchylaci) + takato pláž by bola nepoužitelna napr pre rodiny s detmi.

To že si dvojica mužov alebo aj viacerí honia niekde za stromami alebo pokojne aj uprostred pláže je žiaľ realita našich nudaplazi a tým odrádzajú slusnych nudistov od návštevy nehovoriac o ženách a už vôbec nie rodiny z deťmi . Samozrejme svojim správaním kazia dobré meno ostatných a robia z nás uchylov . Jednoznačne je potrebné takýchto jedincov ostatnými vykázať odtiaľ preč nech si to robia niekde kde ich nikto neuvidí. Mne osobne sa s toho obracia žalúdok .

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.