Horná Streda?

Pridal/a Miro dňa So, 10.08.2019 - 16:24

Poznáte niekto štrkovisko Horná Streda? Vraj sa tam občas vyskytujú nudisti a vyzerá to zaujímavo: https://sk.mapy.cz/s/3xy5S

A vyskytujú sa tam aspoň ženy hore bez? Nerada by som tam bola sama, sama s manželom jedine ak by tam nebolo veľa ľudí a našlo sa vhodné miestečko na opaľovanie, určite nie medzi davmi ľudí. A nudizmus by tam tolerovali, čo myslíte? Na deke a vo vode, samozrejme.

Čo sa týka parkovania, tak sa dá parkovať všade okolo celého jazera. Vytvoril som vám aj takú naivnú mapu. Prístup z diaľnice, prípadne od Piešťan som vám vyznačil červenou farbou. Opaľovať hore bez sa tam dá a aj zopár žien sa tam tak opaľuje. Modrou farbou som vám vyznačil, kde je vybudovaná piesková pláž a aj tam sa väčšinou opaľujú ženičky hore bez, z druhej strany sú skôr rodinky s deťmi.  Nudizmus na tomto jazere nula bodov. Nevidel som tam cez deň nudistu 30 rokov :) Na nuda sa tam chodia kúpať len večer a v noci partie mladých (stanujúcich), aj my sme chodili. Kto chce nuda, ide oproti cez kanál, vyznačil som to zelenou čiarou, k menším jazerám. Býva tam ale dosť veľa rybárov a aj voda nie je práve najčistejšia (oproti tomu veľkému jazeru, to je fakt čisté). Ja osobne chodím až na Váh, (vyznačené zelenou prerušovanou čiarou a nápisom FKK) a tam na konci je cca 100 metrový plac, kde sa vždy nájde pár nudistov. Aj keď som to nazval FKK, nie je to žiadna oficiálna pláž, skôr tolerovaná. Čistá pláž plná okruhliakov, niekde i piesok, voda čistá pramenitá z Váhu, v lete super osviežujúca, v zime super na otužovanie. Keď ležíte na pláži, sem tam preplávajú okolo splavovači Váhu na loďkách, pekne zamávajú a usmejú sa, ja im to vždy opätujem.

 

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).