Parťáčka/ parťák, okres PD a ďalej

Pridal/a Patrix dňa

Ahojte.

Pohybujem sa cez týždeň väčšinou v okrese PE/PD a okolité samozrejme. Cez víkend takmer po celom Slovensku (NR,Považie,Kysuce,Stred,Tatry), no okolie BA a samý východ - okolieKE minimálne (občas).  Som športovec, bežec, lezec, atď. takže aj dosť pendlujem po Slovensku a podobne. 

Hľadám po skromne kamošku/kamoša/pár, žiadny vzťah, ani žiadny úmysel.. buď úplný kľud alebo pokec, záleží aj podľa teba. Diskrétnosť.. ide iba o to nebyť vždy sám, aj keby sme ďalej od seba. Dať dokopy auto, lokál, predsa keď sa zložíme a pôjdeme jedným autom šetríme peniažky aj ŽP. Ideálne od 18 do 40 rokov(ja mám 31). Predsa okolie PN/TN/PB alebo ZA smer nie je najbližšie. Ale všetko je na dohode.

Tiež plánujem ak sa niekto nájde aj z okresu PD/BN/PE, spraviť vlastné miesto na nudu, mám aj pekné tipy(stačí napísať)..skúšať dokým sa niektoré neujme. Iba si vyjsť po práci a hodinku. Nechcem skončiť biely ak stena okrem rúk a nôh. 

Takže chodiť vlastné miesto a potom prevažne od PN po ZA, Tatry. Začal som teraz nedávno náhodne v Batizovciach a bolo to super. Prečítal som štvrť knihy pri brehu. Veľmi rád budem ak sa niekto ozve aj začínajúci alebo ak niekto ešte nebol. Ja som bol zatiaľ iba na boku, pár metrov od všetkých. 

Vďaka :) Ak niečo, prvú správu, sem.. súkromnú.

Ahoj, ja som z TO a je tu vela miest na nudaopalovanie ktore vyuzivam pri rieke nitra

Ak máš rád súkromie...vieš aspoň jedno miesto ktoré je dobre dostupné, kľud a dať ho von verejne? Ja som hľadal pri Nitre viac ale nič zaujímavé som nenašiel.

 

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).