Koversada+Solaris 2024

Pridal/a tomivus dňa

Caute,

28.6-3.7.2024 budeme v Koversade a od 3.7.-7/8.7.2024 v Solarise. Zostava 2 dospely + 2 deti + pes. Kedze na Koversade aj v Solarise nebyva az tolko ludi z SK/CZ, tak budeme radi za nejaku spolocnost. Takze v pripade, ze sa tam bude niekto nachadzat v danom termine, tak kludne piste.

Ahojte, my sme boli v Solaris od 1.6.2024 na týždeň, bol som prekvapený nakolko bol už v ten termín plný kemp. Bola to naša prvá cesta s obytným prívesom a so psom. Čo sa týka socialok, na moj vkus až moc časté upratovanie, ale doslova. Tá pani upratovačka  tam bola stále. Pre psov je tam park na venčenie, sáčky v stojanoch zabezpečené a sprcha pre psov. Pláže sú kamenisté terasové. Dve reštaurácie, kaviareň s bazénom, a dve pekárničky s čerstvým pečivom, potraviny, kaderníctvo. Väčšinou sú tam nemci, rakušanie, slovíni a taliani. Slovákov sme tam ani my nestretli. Asi 5km od kempu je mestečko Tar s veľkým obchodom.  Personál bol ochotný, ešte pre istotu cez mobil zavolali slovensku tlmočníčku.  Ak máte možnosť treba si zobrať aj bicykle, je tam kde bicyklovať.  Boli sme už vo Valalte, ale nakolko tam psi nemôžu, tak sme vyskúšali Solaris. Vieme len odporučiť. Teraz sa chystáme do Koversady.

My sme skúsili aj Solaris aj Koversadu . V solarise sme minulý rok stretli Čechov 

Príjemnú ľudia ktorí tam boli 23 rok na.stanovacke . Určite sú aj tento rok . V koversade budeme od 3 .8 . Dali sme si apartmán s polpenziou. Boli sme už tam a páčilo sa nám 

@Jaroslav0907: dali ste si apartman alebo Villas? Do villas sme chodili roky, ked sme boli s manzelkou sami, neskor sme presli cez apartmany (Blesicka), nove mobilne domy a tento rok po prvy krat ideme skusit stan :) do Villas by sme sa uz nevratili, stare a polorozpadnute, clovek musi davat v kupelni pozor, aby sa nedorezal na prasknutych dlazdickach. Na druhej strane je tam vsak relativne cisto a clovek tam aj tak chodi len prespavat :) 

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).