Platnosť preukazu ASN

Pridal/a Vladimír Bóry dňa

Dobrý deň,

V niektorých destináciach v zahraničí vyžadujú pre pobyt preukaz medzinárodnej naturistickej organizácie. Platí preukaz ASN v tomto prípade?

Preukaz získaný cez ASN,nje je označený logom ASN,ale medzinárodným znakom INF.ASN je členom INF a preukaz je teda platný všade,osobne ho využívam s rodinou každý rok v Chorvátskej Koversade.Síce ho vyslovene nevyžadujú,ale členom INF poskytujú zľavu z ubytovania.To ale platí len pri priamom ubytovaní u nich,nie cez niektorú CK.Aké sú podmienky využitia preukazu v iných destináciách neviem posúdiť,kedže sme zatiaľ iné nenavštívili,ale väčšinou to jednotlivé FKK rezorty majú uvedené na svojich weboch.

Preukaz ASN je vlastne INF preukaz, pretože ASN je členom International Naturist Federation - https://inf-fni.org/

V Chorvátsku v naturistickom kempe Valalta vyžadujú od mužov, ktorí neprišli s partnerkou a ktorí chcú vstúpiť do kempu ako "day visitor" preukaz INF (alebo podobnej inštitúcie). To kôli tomu aby zabránili návšteve očumovačov.

Preukaz ASN som na tento účel niekoľkokrát použil. Bez neho by ma do kempu nepustili. Manželka a dcéry nemali o návštevu záujem a toto bola jediná možnosť keď som sa tam nechystal ubytovať.

 

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).