Perverzní úchyláci na Čunovskych jazerách

Pridal/a wsxftgb dňa

Ahojte,

posledné 3 víkendy som na malom jazere pri prechádzkach po lesíku, alebo státí pri pláži zažil dosť nepríjemných chvíĺ, a to hneď NIEKOĽKO sexuálnych obťažovaní. Či už na mne niekto "nenápadne" zpoza kríka masturboval (asi najčastejší pripad), dával neslušné návrhy sexuálneho charakteru, dotkol sa mi zadku, dokonca jeden sa pokúsil dotknúť prirodzenia. Sám som teplý, ale chodím tam kvôli sebe, aby som sa opálil, vykúpal a zrelaxoval. Ale takýmito promiskuídnými nadržanými šimpanzmi bez úrovne, slušnosti a spôsobov, čo pred pár hodinami náhodou spadli zo stromu velmi pohŕdam a najradšej by som ich z tade nejako vyhnal. Čo robiť aby, z tade tieto indivíduá zmyzli? Lebo toto s normalitou nemá nič spoločné. Nemyslím im dohovoriť, lebo to človeka nezmení a bude tam chodiť a robiť podobné veci stále. Stalo sa vám tam, respektíve niekde inde niečo podobné? Ako ste to riešili? 

Vďaka ak niekto zareaguje

Ahoj, ja mám presne rovnakú skúsenosť. Už v júli som sa bola kúpať sama, lebo snúbenec chodí cez víkend do práce a bolo fakt teplo. Chodím plávať normálne v plavkách, prezliekam sa nenápadne (nič nemám proti nudistom), chcem tým len povedať, že som nezadala žiadnu zámienku. Odrazu som spozorovala chlapíka, ktorý sa na mňa z vody pozerá ako sa opaľujem, keď si ma všimol, odišiel. Sledovala som ho asi hodinu a stále okolo mňa sliedil. Bol nahý. odplávala som a zanedlho som ho videla, ako sa mi hrabe v taške, začala som plávať späť, on si ma všimol a zmizol zase v kríkoch. Radšej som sa pobalila a chcela odísť. Otočím sa a on za mnou onanuje. Nepovedala som nič, bola som v šoku. Zavolala som políciu, ale neviem, či prišli. Pani na telefóne bola dosť apatická.

Druhýkrát sme tam išli viacerí, boli sme ale na druhej strane malého jazera. Nie pri lesíku, kadiaľ chodí. Pri plávaní som ho videla zas ako sliedi pomedzi stromy, chodí hore dolu nahí a stojí nad plážičkami, kde sú ľudia a onanuje. Vtedy som políciu nevolala.

No 23.8. (keď si tam bol aj ty), som tam bola so snúbencom. A ten úchylák tam bol zas. Vždy ten istý. Vysoký, silno opálený, vlasy na také na ježka. Onanoval nad jedných vyšportovaných pánom v rokoch. To ma šoklo a zároveň vytočilo, lebo ten pán o tom nemal ani šajn, keďže spal. Doplávala som bližšie a zakričala naňho, či si fakt nemyslí, že ho nikto nevidí a on zase odkráčal. (Churák ten pán - nudista si myslel, že to bolo na ňho) :/ Nenechala som to tak, zavolala som políciu. Prišli asi po polhodine, autom s nápisom polícia. Podotýkam, že lesík vôbec neprešli. Dokonca ani nevystúpili z auta. Prešli cestu popri malom jazere a keď išli späť, čakala som ich a kývala. Prešli tesne popri mne, videli ma na 100% a ani nezastavili. Ja tam asi pôjdem zas sama, tých úchylákov si nafotím, počkám, či mi niečo spravia a až tak zavolám políciu. Takto to u nás funguje, tak nech. Inak, treba políciu bombardovať telefónatmi, lebo oni majú takéto nebezpečné situácie riešiť.

Chodia tam rodiny s deťmi, mladí ľudia, dievčatá, chlapci a je len otázkou času, kedy sa títo ľudia neudržia a niečo niekomu urobia. Je na zamyslenie, že pri počte ľudí, ktorí chodí na jazerá sa všetci tvária, že nič nevidia a nechávajú to tak, lebo to si len niekto onanuje, veď tým nikomu neubližuje.

Je mi ľúto, že aj ty máš takúto skúsenosť.

Ďakujem za všetkých, ktorí sú leniví alebo málo odvážni to riešiť.

Mali sme jedného dotieravca aj u nás, ale obažoval slečnu, ktorej priateľ to vyriešil ručne - stručne. Zatiahol ho do kríkov a tam mu dal pár po papuli. Odvtedy je v našej obci všetko v poriadku.

Je to hrozné. Sám som bol svedkom aj objektom takého obťažovania. Keď u mňa neuspel odtiahol sa obťažovať obďaleč ležiacu naturistku. Dodnes ma mrzí, že som ráznejšie nezasiahol. Teraz je to už jedno, naša lokalita je vyprázdnená, mohli k tomu svojím čiastočným dielom prispieť takéto indivíduá, ktoré mohli mnohých znechutiť.

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).