Čiernovodské jazero - Hlboké jazero - Guláška

Pridal/a and.rhei dňa Ne, 12.07.2020 - 11:39

Oficiálne na mape Čiernovodské jazero ale skôr známe ako Guláška:-) Toto krásne čisté, priezračné štrkové jazero som objavil len minulý rok ale hneď sa zaradilo medzi moje TOP FKK lokality. Jazero má asi najčistejšiu vodu zo všetkých bratislavských jazier. Aj moja profilová fotka vznikla práve z mojej prvej návštevy jazera :-) Jedinou nevýhodou je malý priestor pre nudistov takže kto skôr príde ten berie :-) Ono je to zapríčinené aj tým že niekto na miestnom úrade v SENCI povolil predaj pozemku a následne jeho obohnaním plotom rozdelil nudapláž na dve časti, čomu nerozumiem keďže jazero je dostatočne veľké ale to nekomentujem radšej :-) Na jazero sa dá dostať najlepšie autom ale treba dávať pozor aby sa z tešenia na nahé kúpanie nestal deň plný stresu a nervov s rozbitým autom s prerazenou nádržou napríklad:-D Ja chodím smerom od Bratislavy cez Bernolákovo po obchvate Senca ( ulica Senecká) a na kruháči v križovaní so Šamorínskou ulicou odbočim do Senca (tretí výjazd). Touto ulicou idem až na koniec kde odbočím opatrne doprava na Nitriansku ulicu a potom doľava na Železničnú ulicu. Táto ulica je zo začiatku strašne rozbitá keďže tam sídlia len firmy. Pôjdete pomaly opatrne ďalej keďže cesta je úzka len pre jedno auto. Po cca 10tich minútach uvidíte napravo nákladné železničné žeriavy kde končí asfaltka a ide už samotná prašná cesta plná jám. Môžete zaparkovať aj popri tej asfaltke a prejsť pešo aj ja to tak robím. pešo je to potom cca 5 minút pešo a ste tam. Na začiatku je karavan s naturistickým bufetom čiže už si môžete zájsť pekne z pláže nahý po pivo, langoš, klobásku, kofolu :-) tento rok tam chcem prísť na bajku z Bratislavy vlakom do Senca a od stanice na bajku. Ak poznáte nejakú lepšiu cestu tam tak napíšte ale už som šiel autom aj z druhej strany ale to bolo tiež rozbité :-)

Čiernovodské jazero - Hlboké jazero - Guláška (GPS: N48.2149145421, E17.4315147197)

Čiernovodské jazero - Hlboké jazero - Guláška
Typ: Zabehnutá nudapláž
GPS: N48.2149145421, E17.4315147197
Aktualizované: 11.01.2021

Recenzie lokality

Komentáre

Boli sme na Gulaške asi pred 3 týždńami. Trocha problematický prístup podla navigacie ktorá vás zavedie na súkromný pozemok so zákazom vjazdu. Inak pláž v pohode veľa naturistov pri našej návšteve asi 60 ludí . Super pri pláži bufet s občerstvením.
Polohu sme zadali aj do aplikacie Nudist Compass.

Ahoj používam aplikaciu Nudist compass sme platenými členmi a dá sa vždy pridať poloha novej plaže alebo sa podeliť so skusenostami. Pre zadanie polohy služi GPS ak si na mieste automaticky aplikácia vytvorí novú lokalitu aj s komentárom. Po kliknutí sa dá prelink na google map aj s navigaciou presne na miesto. Problém je že niekedy to nepozná presnú trasu. Pridám na gulašku foto z miestom.

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.