Naked yoga

Pridal/a Martin_nitraM dňa

Ahojte priaznivci nahoty.

Už cca rok cvičím yogu (samouk),  cvičím ju tak aby som sa cítil slobodne, teda nahý. Je to krásne oslobodenie tela a mysle. Dnes som bol v lese a bolo to úžasné. Keďže v Bratislave a v okolí som nenašiel nič... Chcem pozvať tých ktorý majú záujem aby sa ku mne pridali. V nahej yoge nečakajte erotiku alebo okukovanie. Ide hlavne o relax a svoje vedomie doviesť nás k hlbsiemu vedomiu seba samého .. Cviky majú dĺžku cca hodinu, hodinu a pol a krásne sa uvoľnite. Ja si potom zviknrm ešte chvíľku posedieť ci po ležať. ( zapalim si :D). 

Je krásne pociťovať slobodu, voľnosť a pritom sa s niekym podeliť o svoje zážitky. Preto píšem, chcem cítiť slobodu a zdieľať ju s vami, rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi ktorý sú radi nahý a nehambia sa za svoje telo. 

Pre zatrpknutych používateľov o tom koľko tu mam správ... : som nudista a som rád nahý. nehanbím sa zato že túžim po spoločnosti, kamarátstve ci s poznávaní ľudí takých aký sú naozaj.  Chcem Zdieľať tu krásu nahoty a pocitu slobody. Chcem aby svet bol krajšie miesto. 

PS: 

Vôbec mi nevadí ak by sa tu nikto nenašiel co by sa ku mne pridal/a, pretože môžem povedať že som sa aspoň snažil... 

Krásny večer želám. 

 

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).