Hľadanie/Zoznamovanie sa

Pridal/a Lucia dňa

Občas som sem nazrela, ale teraz keď sa konečne otepľuje, chodím sem častejšie.

Chodím na nudapláž už 4 roky (nie je podstatné kde), a musím povedať, že nechápem tie inzeráty tu. To toľko ľudí nevie kde je nudapláž, alebo potrebuje tam ísť v dvojici, trojici,... aby sa tam odvážila?

  • Tie miesta predsa nie sú tajné. Väčšina mojich kamarátok/kamarátov vie kde približne je u nás nudapláž a to na ňu nechodia ani nechcú ísť.
  • Na ASN je mapa všetkých nudapláži, určite sa dá na jednotlivé miesta trafiť.
  • Väčšina pláži na Slovensku (teda z toho čo som videla) sú maličké kúsky brehu kde chodí zopár ľudí. Na pláži kde zvyčajne chodím sa pravidelní návštevníci poznajú a rozprávajú (istotne nie každý z každým, sú aj ľudia, čo sa nechcú rozprávať a tým dajú až na Ahoj/Dobrý deň/Maj sa/Dovidenia..., čo je bežná slušnosť, pokoj).
  • Z toho čo som videla, to funguje rovnako aj na iných plážach. Ľudia čo boli miestni, sa očividne poznali po mene a bavili.
  • Ak niekto hľadá spoločnosť na rozhovor, mal by napísať aspoň vek, odkiaľ je, na akú pláž chodí, možno pár detailov o sebe nech je jasné, či je chirurg alebo traktorista, ... Bohužiaľ, veľká časť inzerátov neuvádza ani tieto informácie a môj pocit je, že mnoho (samozrejme nie všetky) inzeráty by sa dali prepísať do vety "Chcem konečne vidieť holú ženu, som ochotný cestovať" :-D.
  • ... po pravde, to, že nejaký slobodný muž ktorý je aspoň ako tak k svetu nevie vo svojom okolí presvedčiť nikoho aby tam s ním šiel je divné. A naopak, asi by sa mi nechcelo stretnúť so ženatým, čo mi celý čas bude vykladať o jeho žene ako ho nechápe (... a by som povedala, že mnohí jej možno aj nehovoria úplnú pravdu o tom kde chodia).
  • Nemyslím si, že akákoľvek skutočná nudistka čaká doma na to, kedy s jej ozvem mladý muž s vypracovanou postavou aby sa konečne odvážila na nudu. Ak to má rada a v jej okolí je fungujúca nudapláž, prídem tam aj sama. Už nežijeme v stredoveku, máme vodičák, auto, nepotrebujeme do spoločnosti garde :-D.
  • Špeciálna kategória sú inzeráty s fotkou penisu (s väčšiu či menšou časťou tela). Čo tak skúsiť nejakú gay zoznamku? Môjmu kamarátovi ktorí je gay sa takéto fotky páčia ;-).

Ak niekto má rád nudizmus, proste si nájde najbližšiu pláž a chodí tam pravidelne. Ak pre začiatok nemá s kým, tak tam možno bude chvíľku sám, ale časom sa zoznámi s inými pravidelnými návštevníkmi. Nehovoriac o tom, že mnoho miest sa bežne všelijako upravuje a pomoc s podobnými "brigádami" je jednak vítaná a taktiež skvelá možnosť sa zoznámiť aj pre tých hanblivejších.

Vaša najväčšia šanca je nehanbiť sa, priznať sa k nudizmu pred manželkou, kamarátmi, .... a určite sa niekto nájde. A ak nie, tak proste začať chodiť sám. Povedané slovami klasika "Z Vašich inzerátov sa my robotníci nenajeme" :-D.

Navyše, nezdá sa mi, že by si to niekto niekto našiel. Teda aspoň nie verejne, neviem ako tu fungujú tie súkromné správy.

Toľko môj súkromný názor. Rada si nechám vysvetliť prečo sa mýlim. ;-)

Komentáre

Veľmi dobrý status, budem reagovať. Presne, ako hovorí Lucia, podaktorí chlapi sa hrajete na alfasamcov, ale pritom v skutočnosti ste za úplných lúzrov. Keď trváte na zoznamke so ženou, vyzerá to tak, že vám nejde o naturizmus, ale o to, že chcete vidieť nahú ženu. Ak chlap v 30 také niečo vypisuje na internete, tak je to fakt na smiech. Keď si chcete nájsť partnerku, s ktorou budete chodiť na nudapláže, hľadajte ju na bežných zoznámkach alebo niekde na oblečenej verejnosti. Ak vás bude mať rada a jej charakter nebude proti, aj ona začne chodiť na nudapláže. Tu vám odpovedia iba nejaké fake účty, ktoré vám nasľúbia stretká, na aké nikdy neprídu. Čo sa týka tých fotiek, to je tiež na smiech. Akože chlapi, nehnevajte sa, ale tie fotky, čo vy tu pridávate, kde si fotíte zadky, to je zúfalstvo. Keby to bola žena, tak to z hľadiska estetiky by bolo podľa mňa ešte normálne, ale chlapi...a fotka vtáka, tak to je ešte väčšia trefa. Si myslíte, že sa vám ozvú nezadané ženy len preto, lebo máte vtáka? To majú všetci chlapi. Keby bola fotka nejakého páriku, tak to ešte sa dá hovoriť o naturizme, ale keď nemenovaní chlapi tu dávajú svoje holé zadky a vtákov, to je zúfalstvo. Čo sa týka označených nudapláží, no ja som mal problém prvýkrát nájsť Bukovec. Keď idete prvýkrát na nudapláž, to neznamená, že aj viete, čo znamená FKK. Keď som sa opýtal ľudí, čo pracovali v stánkoch na opačnej strane nádrže, tí ani netušili, že nejaká nudistická pláž je v okolí. Akurát jedna pani mi povedala, že o niečom takom počula, ale nemala šajnu, kde presne by mohla byť. Ešte čo ja poviem za seba, mne na nudapláži vadia ľudia, ktorí sedia hneď vedľa mňa a fajčia. Čo máte 14 rokov alebo čo? Napríklad na Bukovci si väčšinou idú hore ku ohnisku zapáliť, poprípade niekde inde mimo ostatných, ale bohužiaľ, stále možno patina ľudí fajčí od miesta. Jednak nám to smrdí a jednak potom aj naše oblečenie smrdí za dymom. A ešte jedna vec: chlapi, pokúsme sa tento rok o čo najrovnejší počet medzi mužmi a ženami, lebo minulý rok to bol mojimi očami katastrofa ako aj po iné roky. Sú páriky, kde chodia na pláž obaja, ale všimol som si, že mnohé páry to tak majú, že muž chodí stále a ženu zoberie iba občas. Samozrejme, je to vaša vec a neberte to úplne ako kritiku, ale prečo toto robíte? Ja keď som bol naposledy s priateľkou na Bukovci, boli 3 ženy a 12 chlapov a dosť sa jej to vtedy nepáčilo. Toľko z mojej strany. Verím, že sa veci posunú k lepšej strane, pretože predsa len je lepšie niečo takto povedať anonymne cez internet ako v realite, pretože to hneď budem za nejakého konfliktného človeka. Stačilo mi raz, keď som poprosil manželský pár na Bukovci, nech idú fajčiť niekam inam a tvárili sa urazene, jak keby som im nejakú nadávku povedal.

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.