Prvá tohtoročná návšteva nudapláže

Pridal/a Lukyno7777 dňa

Dlho som tu nepísal, no mal som veľa práce s kurzom na maséra a wellness pracovníka. A keďže som ho úspešne ukončil tak som mal konečne chuť na nudapláž, veď je už aj dosť teplo. Takže včera v nedeľu sme s mojou snúbenicou boli na nudapláži na Domaši. Počasie bolo veľmi dobré, pálilo slnko a aj voda bola dosť teplá, no pre mňa stále len na namáčanie si nôh. No moja Anička by vraj celá vošla do vody, no keby tam neboli tie veľké kamene pod vodou... Bolo tam dosť ľudí na Domašu, aj s nami asi 8 ľudí na hlavnej pláži a v okolí na ďalších vedľajších brehoch som zazrel asi 4 ľudí. Musím pochváliť, aj keď neviem koho, že na hlavnú pláž urobil pekné drevené zábradlie a aj kamenné schody urobil, keďže sa tam dosť ťažko vchádzalo. Inak žiadna zmena, proste taká malá útulná nudapláž, ako vždy.

Komentáre

Ahoj, teší ma že to tam žije. Chcem sa opýtať či je to stále na tom istom mieste ako pred cca 3 rokmi. Alebo aspoň tam kde to ukazuje naša mapka. Ďakujem.

No áno, stále je to na tom istom mieste, sú v okolí aj iné miesta pri vode, no to najviac navštevované miesto (hlavná pláž) je stále rovnaké.

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.