Nahá chata

Pridal/a Martin_nitraM dňa

Čau nudisti a naturisti 

Milujem nahotu a tak ma napadlo v týchto chladných dňoch či by sme neskúsili usporiadať chatu s čisto nahým pre bývaním od rána do rána.. Spoločenské hry, hudba, zábava a relax.. Ozvite sa 

Dobrý nápad, mám rád podobné akcie v lete, keď sa dá vybehnúť aj do prírody, ale v zime to môže byť tiež fajn. Rád sa pridám

Určite by bola fajn takáto akcia len ide o to či by s tým majitelia súhlasili, keďže to nie je chata ale penzión a boli by tam ubytovaní aj nenudisti. A keď áno tak urobiť nejaký predĺžený nuda víkend s tým,  že by sa prenajal celý penzión pre nudistov aspoň piatok ,sobota a nedeľa   aby sa oplatilo cestovať aj ľuďom z ďaleka. Ale zase by si to vyžadovalo nejakú reklamu aby sa naplnili kapacity aby sa niečo takéto majiteľom vôbec oplatilo robiť. Ale potenciál to určite má.

Rád vám pomôžem s reklamou, urobím nejaké bannery na sociálne siete, skúsime to spropagovať  a uvidíme či bude záujem. Tak ak vás to oslovilo, napíšte mi do súkromnej správy, vymeníme  kontakty a pustíme sa do toho.

Nápad je to velmi dobrý a vzhľadom na navrhovaný termín aj s možnosťou letných  outdoorovych aktivít  po okoli v krásnom prostredí Liptova.  V okolí penziónu   moznosť sa pohybovať alebo športovať nahý zrejme nebude možné, takže užívať si nahotu bude možne iba v interiéri penziónu. Radi by sme sa tejto akcie ale  zúčastnili.

 

 

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).