Registrácia, členstvo a známky INF

Pridal/a naturistaSK dňa St, 01.05.2019 - 21:53

Priatelia naturisti

Pred časom som Vás na starých stránkach (https://asn.sk/drupal/?q=node/3941 a https://asn.sk/drupal/?q=node/6054) informoval o mojom úmysle ukončiť aktívne členstvo a stať sa radovým členom.

Na to aby som svoju funkciu vykonával plnohodnotne nemám časový priestor. Nesedím každý deň pri počítači a neletím s každou registráciou na poštu poslať preukaz so známkou INF. Počas týždňa, teda od pondelka do piatka sa pohybujem niekde medzi Karlovými Varmi a Bardejovom... Cez víkend som na domčeku a som rád, že sa môžem venovať rodine a osobným záujmom.

Z času na čas si pozriem poštu, zozbieram údaje a pokiaľ sa nazbiera zopár obálok, musím si nájsť čas a ísť na poštu.

Pokiaľ plánujete na leto dovolenku a budete potrebovať aj známky INF, myslite na to včas, nakoľko ja ten čas už nemám :-(

Ďakujem za pochopenie a porozumenie

S úctou
Zdeno

Komentáre

Ahoj Zdeno,

chápem že nestíhaš a určite by bolo ideálne ak by sa našiel niekto kto by sa toho ujal. Kým sa tak stane, myslíš si že by si vedel aspoň nejako časovo ohraničiť koľko dopredu sa potrebujú ľudia registrovať do ASN aby sa k ním dostali známky INF načas (napríklad X týždňov)? Prípadne dať termíny ku ktorým budeš tie známky tento rok posielať (Napríklad 15.5.2019, 15.6.2019, 31.7.2019, ....)?

Myslím že by to pomohlo aj tebe (menej otázok kedy sa budú posielať známky) ako aj ľuďom (vedeli by kedy najneskôr ich dostanú).

Čo ty na to? Dalo by sa to vyriešiť takto?

Matúš

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.