Zelená Voda - Nové Mesto nad Váhom

Pridal/a Brano dňa

Stará známa FKK pláž na Zelenej vode (pri Novom Meste nad Váhom), severná strana.

 • Je pláž vhodná pre rodiny z deťmi? Nie
 • Je vstup do vody prudký a hĺbka vody rýchlo stúpa? Áno
 • Je vstup do vody bezpečný? Áno
 • Dá sa na pláž prísť aj pre ľudí so zníženou pohyblivosťou? Nie - šikmý breh, terasovitý prístup.
 • Aká je kapacita pláže? Do 15 ľudí
 • V akom čase pláž funguje, teda kedy sú tam naturisti?  Čisto nuda, zatiaľ navštevované iba cez víkendy
 • Aké je zloženie návštevníkov? Starší, aj páry. Rodiny nie.
 • Je na pláži tráva? Aké je dno? Štrkové bagrovisko
 • Zvykne byť problém s čistotou na pláži či čistotou vody? Po ostatné roky rastliny, v r.2019 zatiaľ nie
 • Sú v blízkosti pláže toalety? Je v blízkosti pláže miesto kde sa dá kúpiť občerstvenie? Nie, v prírode, bez sociálnych a iných zariadení.
 • Poznajú ľudia pláž a rešpektujú ju? Myslím že áno, stará známa lokalita v oblasti TN a NMnV
 • Ako sa na pláž dostať  Prístup popri jazeru Zelená voda (od NMnV) ale aj od Beckova ponad diaľnicu D1.  Zaparkované autá, motorky,  alebo bicyklom po hrádzi.

Zelená Voda - Nové Mesto nad Váhom (GPS: N48.7826708348, E17.8755510681)

Zelená Voda - Nové Mesto nad Váhom
Typ: Zabehnutá nudapláž
GPS: N48.7826708348, E17.8755510681
Aktualizované: 11.01.2021

Recenzie lokality

Komentáre

Chodime tam s partnerkou ked je dobre pocasie od maja do septembra pocas poslednych 2 rokov. Je to tam take komorne, vacsinou muzi a obcas aj zopar parov. Vekovo co sme tam boli tak 40+, pre obe pohlavia. Prijemna voda, rastlin po dne je tohto roku menej. Je tam dostatok sukromia, kazdy si robi svoje, obcas prehodis par slov so susedom, ak je chut, ale inak klud. Uchylov sme okrem jedneho pripadu nevideli, bol hore na svahu nad plazou a robil si dobre. Co uz...dolu na plazi sa take veci nedeju vobec, ludia by s tym velmi rychlo urobili poriadok, takze je tam bezpecne aj pre zeny ktore by tam chceli prist same.

Auta parkuju na poli nad plazou a odtial je kratky strmy briezok dolu na plaz, ktora je od pola chranena stromami, takze sukromie. Problem je obcas ked sa holi chlapi (zeny to nerobia) prechadzaju po poli, co vytaca miestnych - nedivim sa im, aj mne by to vadilo, naco to robit ked mas o 20m dalej nudaplaz.

Parkrat tam bola aj nejaka rodinka s detmi, ale vacsinou je to o tej vekovej skupine 40+. Je tam prijemne, ale ziadne socialne zariadenia alebo obcerstvenie - co je asi k dobru, lebo tym padom tam nie je kopa ludi a kravalu.

Voda čistá, teplá. Žiadne riasy ani rastliny. Iba trocha bieleho peľu na vode. Slnko sa snažilo intenzívne.
Ľudí dosť. Pláž bola plná až tak, že bol problém nájsť si miesto.
Čiže bol parádny deň na nuda.

Ahojte ,

Chceli sme navštíviť pláž od Beckova ale zastavila nás značka zákaz vjazdu. Teraz je tam vraj aj rampa. Vie niekto povedať kolko je to pešo od zákazu vjazdu alebo je aj iná cesta ?

Nudapláž v Beckove na zelenej vode je zrušená, pozemok na ktorej bola je už súkromný

Ano, miesto kde bola nudaplaz je uz sukromny pozemok, cize nudaplaz uz v podstate neexistuje, kupat sa chodia na vedlajsie jazierko (otazka casu ked to aj tam skonci). Momentalne som v Senci na Gulaske oproti nudaplaze, ktora je uz taktiez pravdepodobne zrusena, ked som prechadzal okolo je to uz cele oplotene tromi pozemkami :-(

Bol som tam zhruba pred mesiacom. Vyhnali ma rybári, že je to súkromný pozemok. Je to škoda. Nudil som sa na Zelenej vode od roku 1987. V deväťdesiatych rokoch bola skoro polka zelenej vody nudistická. Je to veľká škoda. Teraz som skúsil Kameničany, vyzerá to dobre, aj poplávať sa dá, ale predsa len jazero je jazero. Existuje aj pláž pri TN - Opatová. Je to tam pekné, ale ešte som tam nikoho nestretol, čo mi ani nevadí, ja nechodím na nudu okukávať iných ľudí.

tak po včerejší návštěvě je vše jinak, malinká pláž je označena jako soukromý majetek vstup zakázán,tak je po koupání, škoda

Dnes som bol pozrieť na Zelenej vode. Rybárom a iným netolerantným ľudom sa podarilo dostať nudistov z pôvodnej pláže. Presunuli sa síce k inému jazierku, ale je tu menej miesta a voda bude zelenšia a zelenšia. Okrem presakujúcej spodnej vody tu zrejme iný prítok nie je. Kvalita vody pôjde dolu a nudapláži na Zelenej vode zvoní umieráčik. Ak sa nenájdu naozaj schopní a odhodlaní nadšenci, ktorí by dokázali nájsť iné vhodné miesto, je to zrejme koniec nahému kúpaniu v tejto lokalite.

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.