Zelená voda ( pri Bratislave - za letiskom)

Pridal/a and.rhei dňa

Zdravím Vás - milovníkov nahého kúpania a opaľovania sa:-) Som tu novým členom a chcel by som vám predstaviť jednu krásnu lokalitku tesne za Bratislavou pri letisku M.R Štefánika. Jazero sú vlastne dve jazerá , štrkovisko je to južnejšie jazero bližšie k Malému Dunaju, kde nájdete veľa súkromných pláži a hlavne čistú vodu. Momentálne je kľud narušený výstavbou obchvatu, ktorý je bohužiaľ postavený v tesnej blízkosti jazera. Chodím sem na bicykli osviežiť sa, keďže sa sem dá ľahko dostať po cykloceste popri malom Dunaji od Vrakune. Na jazero sa dostanete ak neodbočíte pri letisku smerom k pamätníku pádu lietadla M.R Štefánika ale pôjdete rovno popri moste - lávke s navigačnými svetlami na letisko po poľnej prašnej ceste, popod novo postavené premostenie Malého Dunaja obchvatu mesta. Hneď zabočíte doľava a idete chvíľku po poľnej ceste a hľadáte miestečko na svoj nahý oddych :-) Ako som písal momentálne tam prebiehajú stavebné práce a preto tesne pred jazerom je cesta pre bajky rozbitá ale dúfam že v najbližšej dobe cestu opravia pri dokončovacích prácach obchvatu. Pozitívum je že sem nechodí až tak veľa ľudí a je tu aj bufet - nie naturistický :-) Išiel som sem na bajku aj od ivanky pri Dunaji po novej cyklotrase Jurava ale tá končí za Ivankou pri Dunaji a potom sa ide popri Śúrskom kanály po trávnatej ceste. V prípade otázok kľudne napíšte:-)

Zelená voda ( pri Bratislave - za letiskom) (GPS: N48.1558674584, E17.2530840528)

Zelená voda ( pri Bratislave - za letiskom)
Typ: Zabehnutá nudapláž
GPS: N48.1558674584, E17.2530840528
Aktualizované: 11.01.2021

Recenzie lokality

Komentáre

Bol som sa na tú Zelenú vodu pri Bratislave pozrieť(na bicykli, koniec apríla 2024), ale nenašiel som ani stopu po nudistoch, žiaden nápis "FKK", ani miesto, kde by sa reálne nudista mohol rozložiť. Ešte to tam existuje niekde ?

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.