Leto 2022

Pridal/a Terry dňa

Ahojte, 

s kamarátkou chceme vytvoriť partiu (ideálne 5 ľudí) na víkendové chodenie na nudapláže - prevažne Šútovo. 

Do partie hľadáme:

- muž/žena/pár vo veku IBA od 28r do 38r (áno, budeme kontrolovať občiansky). My máme: 31r a 33r

- musíš vlastniť auto, nakoľko máme v pláne, že vždy jeden víkend/deň bude šoférovať jeden z partie

A najdôležitejšia podmienka - mal/a by si mať doma všetko "vyriešené". Obe sme mladé hetero ženy (celkom dobre vyzerajúce) a nestojíme o zbytočné drámy, užívame si slobodu a nahotu.... a o tom to je :) 

T&K

 

Ahojte,

myslim, ze sa malokto chytí na túto síce zaujimavu punuku, pretoze ak by niekto mal zaujem o nuda pláž, tak bud na nej uz je, alebo by "prvy" krát nešiel v spoločnosti dalsich ludi "zo svojho regionu" a ešte v relativne velkej skupine piatich osôb. Reálnejšie riesenie bude, hladat spoločnosť priamo na Sutove 😁.. určite budete mat úspech a nie len kvôli tomu, že žien je tu veľmi malo ☹️, ale aj preto, lebo naturalisti su velmi priateľská, družna komunita. 

 

Ja si myslím, že naturalisti na jazero nechodia. Určite tam však chodia nudisti a naturisti.

Jazero by sa ani nemalo volať Šútovo, lebo sa nenachádza v Šútove, ale v Kraľovanoch v časti Rieka. Na niektorých mapách je pomenované Kraľovanské jazero.

Ahoj Terry,

konečne tu vidím inzerát, kde niekto napíše aj niečo o sebe a o tom koho presne hľadá! Bohužiaľ, takýchto inzerátov je tu minimum.Myslím, že inzerát kde je len "Kúpim osobné auto" by nikoho nenapadlo podať, ale inzerátov kde je len "Hľadám ženu (prípadne muža) na nudu" je tu nerátane :-D.

  • Chcete byť piati  - Práve toľko ľudí sa vôjde do auta.
  • Jasne si napísala kde chceš chodiť - Naozaj nemá zmysel aby sa ozval niekto z Malaciek či Čiernej nad Tisou. ťažko sa budete pri tom šoférovaní striedať, ak ty ideš od Žiliny ten druhý z Prešova...
  • Vek je podstatný - Predsa len, je tam väčšia šanca, že budete podobný tým ako žijete a čo riešite, teda bude sa aj o čom baviť.
  • To, že by to mali mať doma vyriešené - odporúčam skontrolovať rovnako ako občiansky :-D.
    (Nehovoriac o tom, že vždy keď niekto povie "Manželka na to nie je" tak ja počujem "Neodvážil som sa to doma povedať" prípadne "Neskočila po tom, a ja ju nepresviedčam, lebo by som sa tu nemohol hrať na kanca ak by tu bola". 

Myslím, že ten kto naozaj rád a často chodí na nudu a nie o tom teoretizuje  (pôjde až keď nájde obeť ktorú by tam z blízka obzeral, hľadá niekoho na úplne iné aktivity, ...) sa vám určite veľmi rýchlo ozve. Ak už nič iné, aspoň sa tam dopravíte trochu viac ekologicky a nebudeme tam zbytočne hnať tri auta...

Na rozdiel od Una si myslím, že byť z toho istého regiónu nie je problém, ale naopak obrosvká výhoda, ba ideálne aj z toho istého mesta. Všetko to zjednodušuje a nemyslím, že skutoční nudisti riešia veci ako to, že o to o ňom bude niekto v ich meste vedieť. Práve naopak, aspoň sa jednoduchšie pridá niekto ďalší.

Nakoniec, presne takto sa rozbehla nudapláž v Košiciach (Bukovec). Chodilo nás tam zo začiatku 5 ľudí z toho istého mesta čo sa dalo dokopy cez výzvu na ASN a nikdy sme sa predtým nevideli (teda, boli sme páry + dvaja chalani, takže nás bolo šesť, ale ... :-D)

Tož, som Ťa chcel pochváliť a povzbudiť, kiež by tu bolo takýchto inzerátov viac. My to máme z Košíc predsa len príliš ďaleko ;-). 

Matúš

Matúš, vďaka Ti! Aspoň jeden človek pochopil nášmu inzerátu. Myslela som si, že som to napísala dostatočne zrozumiteľne, no zjavne nie :)

Pre ostatných ešte vysvetlenie:

Obe sme z blízkeho okolia Žiliny (áno, mám to v profile, no nie každého to napadlo pozrieť...). Obe navštevujeme Šútovo (áno, budem to tak volať, lebo to tak väčšina pozná) aj keď ja ako ryšavka s bielou pokožkou na to nevyzerám :). Ale nieje to vyhradená lokalita, predstava je taká, že môžeme ísť hocikam, keď budeme ako partia - leto ešte len začína...Milujeme aj sauny a wellness.... Okrem toho, že uznávame nudizmus ("naturalizmus" pobavil), uznávame aj hodnoty vzťahové a aj ekológiu, preto nechceme chodiť piatimi autami, keď môžeme ísť jedným....Plánujeme vytvoriť partiu, kde bude dôvera a "akčnosť" preto hľadáme ľudí v našom veku. Aj s kamarátkou sme sebavedomé, úspešné mladé ženy a aj vďaka nudizmu sme otvorené a chápavé. Takže ak sa bojíš "nehody" ale chceš ísť do "partie" určite sa ozvi - my ťa podporíme :) 

Ten, kto to berie vážne - pochopí. 

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).