Zaciatocnici

Pridal/a petra dňa

Dobry den, s priatelom uz dlhsi cas uvazujeme o navsteve nudistickej plaze, zatial to vzdy skoncilo v teoretickej rovine, hlavne zo stran priatela..ide hlavne o jeho zabrany a ostych z pripadnej erekcie ( ktora je velmi pravdepdobna ).. ako je toto prijimane v tejto komunite, resp.ako mu mam vysvetlit ze by urcite  nebol prvy ani posledny…dakujem , Petra 35

Jednoducho. Ak priateľ nie je pornoherec zvyknutý mať erekciu pred desiatkami ľudí, tak sa mu len tak nestane :-D.

Nehovoriac o tom, že ak tam nepríde obzerať iné baby a nebudem sa mu hlava točiť ako radar, tak pri ležaní na deke zase toľko impulzov mať nebude.

Ak ak by predsa len mal nehodu, stačí sa obrátiť na brucho na minútku a problém sa vyrieši sám. Hlave ak vypne radar :-D. 

Rozoberá sa to tu neustále, ale pravda je taká, že toto je niečo čo má bližšie k sexuálnej fantázii (77 koketných panien ktoré sa na nudapláži neustále vzájomne natierajú olejom, predkláňaju, ...) ako realite.

Treba prísť a vyskúšať, ...ale ak tam prišiel zo správnych dôvodov, určite to a týmto problém.mat nebude :-D.

Matúš 

Ahoj Matuš, ak sa v Batizovciach nebude inak dať a vyzlečiem sa medzi textilákmi, je to exibiocionizmus, či je to v pohode a nebáť sa?ďakujem

V okolí Batizoviec sa podľa mapy nachádza dosť jazier, tak by nemal byť problém nájsť si také miesto, kde by si nikomu nevadil a kde by sa dalo v pohode opaľovať. Možno pri hľadaní miesta nájdeš aj nejakých naturistov. :-)

Ja som sa tiež dlho odhodlával. Ani nie tak kvôli nechcenej erekcii, ale skôr z dôvodu, že v kľudnom stave mám veľmi malý penis. Myslím, že naturisti toto asi extra zvlášť neriešia, len ten pocit zahanbenia niekde v mojom podvedomí bol.

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).