Nudizmus v zime na východe

Pridal/a Sutambe22 dňa

Ahoj. Robia sa nejaké akcie? Napr nejaký bazén? Večerné kúpanie alebo niečo podobné? Teda keď sa uvoľnia opatrenia. 

Vzhľadom na aktuálny stav, tento rok určite nič nebude a začiatkom budúceho roka silne pochybujem. Verejne kúpaliska a sauny plošne nula bodov.  Nielen na východe, ale asi nikde v SR. Možno ak si niekto načierno vybaví chatu so saunou... Otužilci fungujú naďalej (lebo exterier) ale na to treba mať "povahu".

Tak otuzovanie sa neda nazvat nudizmom 😁 a ani nahradou za nudizmusp. A otuzilci su uplne ina skupina ľudí. Jedine kombinacia otuzilca s nudistom, ale tiez to nie je o dlhšom pobyte v exteriéri. Osobne radsej otuzujem bez plaviek, no aj preto, lebo plavky zdržuju pobyt na zime 😁. 

Samozrejme že nudizmus a otužovanie sú dve rôzne zábavky :) ale v súčasnej situácii je to asi jediný spôsob ako mať na verejnosti holú prdel a nedostať za to pokutu. Nebyť zatvorených okresov, tak by som išiel pozrieť Kalameny. Nieje to síce nuda lokalita, ale je to 33°C voda celoročne. Rýchlo vyzliecť a rýchlo do vody. Myslím si že tam by nevadila ta chvíľka čo by mi bolo holú prdel vidieť.

Problém môže nastať v Kalamenoch, keď tam budú aj deti, netreba ich hned strašiť gajdami 😁. Ale ak by sa tam šlo niektoru vecernu hodinu, za tmy, vtedy by som s tym nemal problem ani ja. Ale je to jeden z typov, kam by sa dalo, nebyt zatvorenych okresov. 

Osobne by som to nevydržal, čakať až do mája, keď už je "dobrá" teplota pre nahotu vonku. Minulú zimu sme s prekvapením a radosťou s kamarátom zistili, že pre nás sa naturistická sezóna prakticky nikdy nekončí.. A tak som si bol aj dnes na peknej, vyše hodinovej prechádzke prírodou. Poviem vám, tú atmosféru jednoducho v lete nezažijete.. :)

Ale samozrejme že viem, ako pôvodná otázka bola myslená. Chcem len ponúknuť  (pre mňa skvelú) alternatívu. Ale potešil by som sa aj nejakému natur bazénu, resp. natur akcii niekde v teple..

No... Ja som sa bol dnes tiež vyvetrať v prírode, naobliekaný s čapicou a rukavicami... a keď pofúkol vetrík, tak som si aj kapucu dal... Tak na takéto natur zimné výlety musí mať človek gule (myslené v dobrom). Gratulujem ku odolnému organizmu :)

Hehe, no chce to trochu aj tréning , ale ten pocit je fantastický. Videl som pár stôp v snehu, ale nestretol som nikoho.. Asi by boli tiež prekvapení.. haha.  

Mám rád nahotu a preto nechcem čakať. Stačí mať len náladu na nahotu, to je to podstatné čo človek potrebuje a nebáť sa  ísť do toho a potom už len sledovať svoje telo a v správnom čase sa opäť obliecť. Možno na začiatku to bude len päť minútová prechádzka, ale aj to vás osvieži a povzbudí do budúcna. Možno na druhý krát to už bude desať.. Ale vždy ide o to, mať radosť, z toho pocitu slobody a seba samého..

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).