Spokojnost

Pridal/a Jozef Mak dňa

Súhlasím nudapláž Delňa je nádherné miesto pre naturistov z dostatkom miesta na opaľovanie lavičkami kvetmi a nechýba ani mala zahradka . Na schladenie je tu malý potôčik v ktorom je vyhlbenych niekoľko bazenov. Kto by si chcel zaplávať vedľa je kúpalisko Delňa ale iba v plavkách. Podobne ako na Bukovci je tu veľmi priateľská atmosféra . Miesto je s každej strany chránené stromami a kríkmi pred zvedavcami. Jedine čo mi prekáža si drzi psíčkari čo si myslia že si tam môžu venčiť a kúpať svojich psov sú to dvaja s tromi psami ale verím že sa ich podarí spoločne vyhnať preč lebo ich drzosť nepozná hranice . Túto pláž odporúčam každému slušnému naturistov.

Komentáre

je dobré si prečítať postrehy na ich stranke https://fkkdelnapo.mypage.cz... ak ste prihlasny, posledne postrehy sú, že sa toto miesto stalo terčom uchylakov, žial.

Peter (bez overenia)

Po, 01.07.2019 - 11:11

In reply to by ero (bez overenia)

Uchilaci sú všade ale nieje to pravidlom skôr vinimka ale spoločnými silami sa ich určite podarí zahnať preč dohovorom alebo dá sa to aj ináč

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.