Korona, Nekorona - Hore sa do lesa!

Pridal/a Andycko dňa Ut, 24.03.2020 - 20:49

Zdravím Vás, naturisti.

Aj keď momentálna situácia nepraje spoločenským aktivitám, predsa len je stále možné, vybehnúť si do prírody. Aj dnes, keď je chladno, dokonca i ako naturista. Ubezpečujem Vás, že ani desať hodín strávených v prírode, alebo pri vode počas leta, Vás neosvieži na tele a na duši tak, ako pol hodinka teraz.. :)

Prijmite moje pozvanie začať s naturizmom už teraz. Ponúkam Vám päť P, ktoré Vám môžu pomôcť.

1. POHĽAD NA VEC - Chlad nie je Váš nepriateľ, neutekajte pred ním, nechajte sa ním objať - príjmite ho. Pomôže to Vašej psychike a telu rýchlejšie sa adaptovať.

2. POSTUPNE - Nič nejde hneď. Treba začať malými krokmi. Najprv pár minút a keď sa už budete cítiť dobre, keď už budete  osmelení  a otužení, tak  viac.

3. PRAVÝ ČAS - Nič nejde nasilu. Ani toto. Choďte do toho iba vtedy ak budete z toho pociťovať vnútornú radosť (aj napriek určitému strachu) Teda v ten správny čas , keď vás to ťahá do prírody, ísť do toho.

4. PODĽA POTREBY - Nemusíte sa kmárať po húštinách a tŕňoch a bodliakoch. Pokojne choďte po lesnom chodníku. (samozrejme nie po nejakom frekventovanom) Ak Vám to nebude stačiť, tak vybočte mimo chodník.. (aplikácia mapy je v tomto prípade výborný pomocník) Aj iné veci si zariaďte podľa seba, tak ako vám to vyhovuje. (Oblečenie, príslušenstvo, batoh, lieky..) nepozerajte sa na druhých a ak, tak len pre inšpiráciu ;)

5. POKOJ - Netreba stratiť dôvod , prečo to vlastne robím - pre ten pocit slobody a spojenia s prírodou, pocit ľahkosti... (Príp. nejaký iný - Váš -dôvod) Nehanbite sa za to, čo robíte a nenechajte sa odradiť neúspechmi, alebo okolnosťami. Stojí to za to! 

Veľa radosti pri Vašich n-aktivitách.

Andy.

 

Dnes, 24.3.2020, bolo asi 3 °C bolo trochu veterno, ale pol hodinka bola v pohode.. :) - a samozrejme s rúškom.. ;)

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.