Typy FKK lokalít

Aquapark

Podmienky pre zaradenie do tejto kategórie:: Oficiálne miesto na naturizmus vyhradené aquaparkom, alebo aquapark s vyhradeným časom pre naturistické akcie.

FKK Kemping

Podmienky pre zaradenie do tejto kategórie: Oficiálne kempy určené pre naturistickú rekreáciu.

Zabehnutá nudapláž

Podmienky pre zaradenie do tejto kategórie: Nudapláže, ktoré sú označené alebo je ich miesto všeobecne známe a rešpektované ľudmi v plavkách. Pláže sú upravené, čisté, bez problémov s dostupnosťou. Pokiaľ je pekné počasie, ľudia sú na nich v lete každý deň - teda je na nich súčasne viac ľudí, ktorí sa slnia spoločne (nie takí čo sa hanbia aj sami pred sebou a skrývajú sa kade tade).

Začínajúca nudapláž

Podmienky pre zaradenie do tejto kategórie: Nudapláže, ktoré sú označené alebo je ich miesto všeobecne známe minimálne medzi nudistami. Prípadní textiláci, ktorí sem z neznalosti prídu, rešpektujú tieto miesta ako nudapláž a nezdržiavajú sa na nich. Pláže sú upravené, čisté, bez problémov s dostupnosťou. Pokiaľ je pekné počasie, ľudia sú na nich v lete minimálne každý víkend - teda je na nich súčasne viac ľudí, ktorí sa slnia spoločne (nie takí čo sa hanbia aj sami pred sebou a skrývajú sa kade tade).

Zrušený FKK Kemping

Podmienky pre zaradenie do tejto kategórie: Bývalé FKK kempy ktorú budú odstránené z mapy lokalít. Dočasne ponechané len preto, aby sa o ich zrušení mohli dozvedieť naturisti.