Bezplavkové plávanie na plavárňach

Pridal/a nudistguy dňa Ne, 27.11.2022 - 14:41

Zdravím,

  chcel by som sa opýtať či na Slovensku, v Bratislave funguje niečo ako plávanie bez plaviek v plavárni. V zahraničí je to bežne a myslím si že to u nás chýba. Pokiaľ by bol o to záujem a bolo by nás viac, možno by sa našla nejaká plaváreň kde by niečo podobné povolili. 
Aký je váš názor alebo skúsenosti? 

Neviem ako dnes, ale v minulosti (cca pred 10 - 15 rokmi) také pokusy boli a niekde sa aj nejaký čas darilo. V BA na Pasienkoch sa to uskutočnilo vo vyhradených hodinách možno 3-4-krát, účasť postupne klesala. Ďalej to bývalo v hoteli Barónka v Rači, a asi najdlhšie vydržalo N-plávanie bývali v Jaslovských Bohuniciach.

Ako písal Duki vyššie, bezplavkove plávanie v bazénoch v Bratislave žiaľ vtedy skončilo pre klesajúci počet záujemcov a preto cena vstupného na jednotlivca priamo úmerne stúpala, čo pre tých "skalných"  bolo neúnosné. Šlo o prenájom bazéna na vyhradenú dobu za fixnú cenu.  Vtedy prevádzkovatelia týchto bazénov boli ochotní prenajať bazén pre nahé plávanie, ako je to teraz netuším, keďže žiadna iniciatíva odvtedy nevznikla.

Dobrý deň, reagujem na  bezplavkové plávanie v Bratislave, o ktoré by som mal aj ja záujem. Kde na Delfíne v Ružinove je to možné? Ja tam poznám len saunu. Je tam niekde aj plavecky bazén? Ďakujem za odpoveď. Dušan

Pridať nový komentár

  • Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.
  • Komentár neprihláseného užívateľa sa zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).