Dubnica nad Váhom

Pridal/a Palo_ZA dňa Ut, 31.05.2022 - 18:25

Zdravím, pár rokov dozadu fungovala v Dubnici mala nudapláž na Váhu. Niekto to poznal ako Bolešov, niekto ako Kameničany. GPS 48.98200418578601, 18.171724711004142

Funguje to ešte? Plánujem si cyklovýlet v tejto časti Slovenska a rozmýšľam ako si spraviť nuda oddych...

Za odpovede vopred ďakujem

Komentáre

Dnes cca 13:15, na daných súradniciach, šesť nudistov sa opaľovalo na pláži. Siedmeho nudistu som trocha vyspovedal:
nudapláž funguje vyše 20 rokov
počas sezóny nieje problém že sa tu stretne 20-30 nudistov
nekradne sa tam, nerobí sa tam bordel, chodia tam i rodiny s detmi...

Ďalších dvoch prichádzajúcich nudistov som stretol pri odchode. Ja som sa slniť nešiel lebo som utekal na vlak (podcenenie protivetra + precenenie vlastných síl = veľká diera v harmonograme)

Samotná pláž je „klasická“ vážska štrková naplavenina. Čo som videl tak všade čisto. Pláž hodne veľká. Nevšimol som si žiadne označenie FKK, ale popravde som ani veľmi nehladal. Fotiť pláž som nefotil.

Prístup: Išiel som na bike. Ako je most z Dubnice do Bolešova, tak ihned na začiatku Bolešova som vybehol na hrádzu a išiel ku cieľovým súradniciam. Odbočku na pláž som prehliadol a skončil som pri „štrkových jamach“. Odbočka na pláž je veľmi nenápadný úzky chodníček vo vysokej tráve (vytiahol som preventívne repelent). Na odbočku ma mohli upozorniť zaparkované autá nudistov, ale aj tak som to na prvý krát prehliadol. Fakt kvalitne zašite. Šmírovanie z druhej strany rieky nieje možné lebo je ja tam hustá džungľa.

Pokiaľ je tu niekto z domácich, poprosil by som o ich „recenzie“. Pokiaľ je to 20 rokov fungujúca nudapláž, tak je škoda že tu na mape nemá svoju značku.

Pridať nový komentár

Z dôvodu ochrany pred spamom sa komentár neprihlásených užívateľov na stránke zobrazí až po schválení (zvyčajne do niekoľkých hodín).
Pokiaľ chceš aby sa tvoj komentár zobrazil okamžite, vytvor si účet alebo sa prihlás.

Komentár prihláseného užívateľa sa zobrazí okamžite.